| Українська Русский |
X
Довідка / резервування: -0 800 337 127 9:00 - 20:00
-258 56 52 цілодобово
Ваше місто - Київ?
ні, вибрати інше
Обране
Каталог товарів
Новини
Компанія «Фарм-Союз» привітала конотопців із Днем міста
До Дня міста найбільша аптечна мережа міста Конотоп - компанія «Фарм-Союз» зробила конотопцям приємний подарунок, організувавши розіграші цінних призів серед покупців, які купували на суму від 200 гривень у будь-якій аптеці нашої мережі в Конотопі, в тому числі й у ветеринарній аптеці.
Акція стартувала на початку серпня. Переможці ж були визначені 6 вересня. Охочих отримати подарунок до свята виявилося чимало, проте в цьому немає нічого дивного, адже й клієнтів ця мережа аптек завжди має багато, що є результатом високої якості медичних товарів і лікарських засобів та рівня обслуговування в аптеках мережі компанії «Фарм-Союз».
Першими власниками подарунків від компанії «Фарм-Союз» стали клієнти ветеринарної аптеки цієї мережі, що знаходиться за адресою: пр. Миру, 68, де й відбувся розіграш сертифікатів на придбання ветеринарних засобів, кормів та різноманітних товарів догляду за тваринами.
Другий розіграш відбувся в аптеці, що на пл. Миру, 2. Рушники, бейсболки, парасольки, чашки з логотипом компанії, косметичні засоби та інші корисні й потрібні речі міг отримати кожний, хто дотримався умов акції: зробив покупку в аптеці та пройшов спеціальну реєстрацію. Але головним і найбажанішим призом був сучасний електронний тонометр, який повинен бути в кожному домі.
За допомогою маленьких помічників, які крутили барабан та доставали звідти чеки з іменами переможців, були визначені щасливчики, які того дня повернулися додому з подарунками. Незважаючи на дощ, який супроводжував це дійство, свято від компанії «Фарм-Союз» пройшло радісно, весело, з посмішками і оплесками переможцям. Найменші учасники свята, яких було не менше ніж дорослих, раділи чудовим зеленим кулькам з логотипом компанії «Фарм-Союз», які працівники аптеки щедро роздавали усім охочим.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Перед застосуванням прочитайте інструкцію та проконсультуйтеся з лікарем.