| Українська Русский |
X
Довідка / резервування: -0 800 337 127 9:00 - 20:00
-258 56 52 цілодобово
Ваше місто - Київ?
ні, вибрати інше
Обране
Каталог товарів
Новини
Як зміцнити імунітет: спосіб 2 та 3

2 спосіб - Загартовування

У багатьох людей це слово асоціюється із обливанням крижаною водою з цинкового відра, або зі стрибками у сніг після бані. Залишимо такий екстрим відчайдухам і шаоліньським монахам – звичайній людині, котра хоче зміцнити здоров’я, а не попрощатися з ним, краще обрати делікатніші методи.

Починати загартовування краще навесні – наприкінці квітня та на початку травня, – і не припиняти протягом літа. За цей період організм звикне, і ви навіть не помітите, як у листопаді будете вдягати на один-два светри менше, а традиційна застуда вас омине. Найпростіший спосіб привчити тіло до холоду – щодня приймати прохолодний душ (вранці така процедура вас непогано збадьорить). Знижуйте температуру поступово. Починайте з 20-30 секунд такого обливання – з часом процедуру можна буде довести до 3-5 хвилин. Найбільш ефективним вважається контрастний душ – інтервальне чергування холодної та гарячої води. Тривалість одного такого інтервалу – від 15 до 60 секунд.

Аби покращити імунітет, заохотити до загартовування варто і дітей – починати можна у 7-10 років. Але попередньо порадьтеся з педіатром – такий метод підходить лише абсолютно здоровим діткам, й іноді маленький організм варто заздалегідь підготувати до процедур.

3 спосіб - Здоровий сон

Сон, як і фізична активність, дуже важливий для гормонального фону. Не можна ним нехтувати, навіть якщо ви завантажені справами по самі вуха. Врешті-решт, гроші, які ви можете втратити, присвятивши «зайві» кілька годин в добі відпочинку, а не роботі, ви потім зекономите на лікуванні. Якщо спите ви погано, спробуйте випивати за годину до сну чашку чаю з м’ятою, мелісою і ромашкою, а також не переїдати у другій половині дня.

Слідкуйте за тим, аби ваші дітлахи також добре висипалися. Обладнайте дитячу так, аби ніщо не відволікало малечу від сну, не дозволяйте допізна сидіти за комп’ютером і їсти багато шоколаду (як і кава, він містить кофеїн, хоч і в меншій кількості, тому пригощати дітей цукерками краще зранку, і не надто щедро).

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Перед застосуванням прочитайте інструкцію та проконсультуйтеся з лікарем.