| Українська Русский |
X
Довідка / резервування: -0 800 337 127 9:00 - 20:00
-258 56 52 цілодобово
Ваше місто - Київ?
ні, вибрати інше
Обране
Каталог товарів
URIAGE

URIAGE купити зараз → асортимент та ціни ТУТ

ВСЕСВІТ URIAGE

З 1992 року Дерматологічні лабораторії Урьяж випускають засоби дерматологічного догляду за шкірою, в яких використовуються всі переваги термальної води Урьяж. Сьогодні косметика Урьяж представлена більше ніж в 70 країнах і рекомендується для базового щоденного догляду для всієї сім’ї.

Унікальна термальна вода

Історія термальної води Урьяж налічує понад 2000 років. Народжена в серці французьких Альп, біля підніжжя гірського масиву Белледон, вона, пройшовши довгий шлях крізь скельні породи, виходить на поверхню землі. Протягом своєї 75-річної подорожі вода насичується винятковим багатством мінеральних солей і мікроелементів.

Цілющі властивості термальної води, створені природою

Активна Термальна вода з унікальним складом мінералів і мікроелементів 11 г / літр.

Вода, що володіє захисними, заспокійливими і зволожуючими властивостями, відновлює фізичний бар'єр, зменшує вірулентність і зчеплення бактерій, а також регулює імунну відповідь шкіри.

Завдяки природній ізотонічності вода, як фізіологічна сироватка, підтримує форму, розмір клітин і діє в повній рівновазі з клітинами шкіри.

Вода, фільтрована природою, має унікальні цілющі властивості.

Дерматологічна експертиза

З 1992 року Дерматологічні лабораторії Uriage випускають інноваційні дерматокосметичні засоби.

Високотехнологічні засоби догляду розроблені на основі термальної води Урьяж і призначені для збереження молодості, краси і здоров'я шкіри. Вони володіють властивостями термальної води Uriage, які поєднується з активними інгредієнтами, відомими своєю високою ефективністю і переносимістю. Завдяки високій якості засоби Урьяж виписують дерматологи і рекомендують фармацевти в багатьох країнах.

Розлита в спреї біля самого джерела термальна вода Урьяж зберігає природну чистоту і унікальне багатство складу.

Продукція Урьяж розроблена відповідно до строгих критеріїв косметичної промисловості (контроль якості повітря, сировини і готової продукції, простежуваність, постійний статистичний і біологічний моніторинг).

Термальна вода Урьяж, унікальна термальна вода

Народжена в серці французьких Альп, термальна вода Урьяж прокладає свій шлях на поверхню землі протягом 75 років. Подорожуючи крізь скельні породи, рік за роком вода збагачується унікальною кількістю мінералів і мікроелементів.

100% природна, бактеріологічно чиста вода.

Цілюща термальна вода зі зволожуючими, заспокійливими і захисними властивостями.

Для всіх типів шкіри, для всієї родини.

 

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Перед застосуванням прочитайте інструкцію та проконсультуйтеся з лікарем.