| Українська Русский |
X
Довідка / резервування: -0 800 337 127 9:00 - 20:00
-258 56 52 цілодобово
Ваше місто - Київ?
ні, вибрати інше
Обране
Каталог товарів
CeraVe

CeraVe купити → асортимент та ціни ТУТ

Наразі бренд CeraVe пропонує широкий асортимент засобів по догляду за шкірою, розроблених разом з дерматологами. Це доступні ефективні засоби, рекомендовані дерматологами, що забезпечують зволоження, відновлення та зміцнення шкіри. Багато засобів бренду CeraVe рекомендовані американською Національною асоціацією атопічного дерматиту.

Догляд за шкірою

 

Всі засоби CeraVe мають у своєму складі керамідами, які є важливою частиною здорового захисного бар’єра шкіри. Засоби для догляду за шкірою, що містять кераміди, допомагають підтримувати та відновлювати природній бар’єр шкіри, утримуючи вологу та допомагаючи уникнути подразників. Від універсальних засобів для догляду за шкірою обличчя та тіла до цілеспрямованих продуктів, розроблених для специфічних станів шкіри та проблем, познайомтеся з асортиментом засобів для догляду за шкірою CeraVe.

Чому CeraVe?

Розроблений з дерматологами, CeraVe призначений допомогти відновити та зміцнити захисний бар’єр, щоб ваша шкіра залишалася м’якою та здоровою.

* Засоби CeraVe не є лікувальними препаратами.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Перед застосуванням прочитайте інструкцію та проконсультуйтеся з лікарем.