| Українська Русский |
X
Довідка / резервування: -0 800 337 127 9:00 - 20:00
-258 56 52 цілодобово
Ваше місто - Київ?
ні, вибрати інше
Обране
Каталог товарів
Анауран вушн.крап.25мл
Анауран вушн.крап.25мл
0 грн.
  • Повна назва: Анауран вушн.крап.25мл
  • Виробник: Замбон Груп
  • Міжнародна назва: Antiinfectives, combinations
  • Форма випуску:
  • Код АТС: S02AA30
  • Форма відпуску: По рецепту
    * - звертаємо Вашу увагу на те, що ціна товару при резервуванні на сайті, відрізняється від роздрібної ціни в аптеці. Знижки по дисконтним картам не діють.

інструкція

для медичного застосування препарату

АНАУРАН

(ANAURAN)

Склад

діючі речовини: 100 мл препарату містять поліміксину В сульфат — 1000000 МЕ, неоміцину сульфат — 0,5 г (еквівалентно 375000 МЕ), лідокаїну гідрохлорид — 4,0 г;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, пропіленгліколь, гліцерин, вода очищена.

Лікарська форма

Краплі вушні.

Фармакотерапевтична група

Комбінація протимікробних препаратів. Код АТС S02А А30.

Клінічні характеристики

Показання

Гострий і хронічний зовнішній отит, середній гострий отит на стадії до перфорації, хронічний ексудативний середній отит; післяопераційні гнійні ускладнення після радикальної мастоїдектомії, тимпанопластики, антротомії, фенестрації.

Протипоказання

Підвищена чутливість до одного з компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Місцево, в зовнішній слуховий прохід за допомогою спеціальної піпетки. Після закапування декілька хвилин тримати голову нахиленою.

Дорослим: по 4–5 крапель 2–4 рази на добу, дітям старше 6 років: по 2–3 краплі 3–4 рази на добу залежно від тяжкості захворювання.

Курс лікування не повинен перевищувати 7 днів.

Побічні реакції

Можливі місцеві алергічні реакції: гіперемія, свербіж і лущення шкіри зовнішнього слухового проходу, які зникають без лікування, після відміни препарату. Системні ефекти маловірогідні унаслідок низьких доз використовуваного препарату. Проте при тривалому лікуванні можлива поява системних ефектів, зокрема ототоксичності і нефротоксичності, унаслідок всмоктування неоміцину.

Передозування

Випадки передозування не описані.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати у період вагітності та годування груддю.

Діти.

Досвіду застосування Анаурану дітям віком до 6 років недостатньо, тому не рекомендується призначати препарат в цій віковій категорії пацієнтів.

Особливості застосування

Анауран застосовують виключно при захворюваннях вуха. При тяжких і стійких інфекціях місцеве лікування необхідно доповнити системним застосуванням антибіотиків.

Тривале застосування Анаурану, як і інших антибіотиків, може призвести до розвитку суперінфекції резистентними до препарату мікроорганізмами.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

До з’ясування індивідуальної реакції на компоненти препарату під час лікування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом і заняттях іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Несумісний з мономіцином, стрептоміцином, гентаміцином, амікацином, нетилміцином (можливе посилення ототоксичної дії вищезазначених антибіотиків).

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Неоміцину сульфат — аміноглікозидний антибіотик широкого спектра дії, діє бактерицидно відносно грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus pneumoniae) і грамнегативних (Escherichia coli, Shigella dysenteria spp., Shigella flexneri spp., Shigella boydii spp., Shigella sonnei spp., Proteus spp.) мікроорганізмів; відносно Streptococcus spp. — малоактивний. Поліміксин В — поліпептидний антибіотик. Активний щодо грамнегативних мікроорганізмів: Escherichia coli, Shigella dysenteria spp., Shigella flexneri spp., Shigella boydii spp., Shigella sonnei spp., Salmonella typhi і Salmonella paratyphi; Pseudomonas aeruginosa. Не активний відносно Proteus spp., Mycobacterium spp., грампозитивних коків, грибів. Чинить слабку місцевоподразнювальну дію. Лідокаїн — місцевоанестезуючий засіб, швидко усуває біль і свербіж.

Фармакокінетика. Фармакокінетичні дослідження не проводилися, оскільки препарат призначений для місцевого застосування і системні ефекти маловірогідні.

Фармацевтичні характеристики

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина без запаху.

Термін придатності

3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 0С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Після розкриття флакона препарат можна застосовувати протягом 3 місяців.

Упаковка

По 25 мл у флаконі темного скла з кришечкою-крапельницею з поліетилену з контролем першого розтину.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Замбон С.П.А./Zambon S.P.A.

Місцезнаходження

Вiа делла Кiмiка, 9 — 36100 Вiченца — Iталiя/Via della Chimica, 9 — 36100 Vicenza — Italy.

Товар додано у кошик
Анауран вушн.крап.25мл
Анауран вушн.крап.25мл
Продовжити покупки
Оформити замовлення
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Перед застосуванням прочитайте інструкцію та проконсультуйтеся з лікарем.