| Українська Русский |
X
Довідка / резервування: -0 800 337 127 9:00 - 20:00
-258 56 52 цілодобово
Ваше місто - Київ?
ні, вибрати інше
Обране
Каталог товарів
Підігрівач д/пляшок електрич.Авент
Підігрівач д/пляшок електрич.Авент
0 грн.
 • Повна назва: Підігрівач д/пляшок електрич.Авент
 • Виробник: Авент
 • Міжнародна назва:
 • Форма випуску:
 • Код АТС:
 • Форма відпуску: Без рецепту
  * - звертаємо Вашу увагу на те, що ціна товару при резервуванні на сайті, відрізняється від роздрібної ціни в аптеці. Знижки по дисконтним картам не діють.

Опис

Підігрівач Avent для пляшечок електричний - швидкий і безпечний спосіб підігріти зціджене молоко, молочну суміш або дитяче харчування. Підігріває пляшечки або чашки Avent в середньому за 4 хвилини.

Характеристики підігрівача Avent:

 • ємність підігрівача має овальний перетин, завдяки цьому вона вміщує пляшечки будь-якого розміру або форми;
 • внутрішня поверхня підігрівача виконана з пластмаси, що виключає опіки рук;
 • сумісний з усіма типами пляшечок і чашок Avent;
 • принцип роботи заснований на нагріванні води.

Розміри і вага підігрівача Avent:

Розміри: В 13,8, Ш 13,2, Д 14,4 см;

Вага: 570 г.

Підігрівач дитячого харчування Avent EXPRESS забезпечить швидкий і безпечний підігрів сцеженного молока, молочної суміші або дитячого харчування, рівномірно і дбайливо, без зайвого нагріву, зі збереженням всіх вітамінів. Підігрівач надзвичайно зручний для приготування харчування вночі.

Простий у використанні підігрівач пляшечок і дитячого харчування Philips AVENT Express підігріває пляшечки Philips AVENT, контейнери VIA або Чарівні чашки в середньому за 4 хвилини. Коли вода нагріється до потрібної температури, індикатор буде періодично включатися і вимикатися. Щоб уникнути перегріву харчування виймайте пляшечку з підігрівача, як тільки харчування нагрілося до потрібної температури. Додайте воду і виберіть необхідні настройки, а індикатор температури подасть Вам сигнал про досягнення заданої температури.

Як користуватися:

Для пляшечок об'ємом 125 мл налийте в підігрівач стільки води, щоб її рівень перевищував рівень молока в пляшечці. Для пляшечок об'ємом 260 мл налийте в підігрівач стільки води, щоб її рівень був на 15 мм нижче кільця підігрівача. Рівень води не повинен перевищувати горлечко пляшки і вода не повинна переливатися за край підігрівача.

Температура води досягає приблизно 85 градусів за Цельсієм, отже, чим довше пляшечка знаходиться в пристрої, тим сильніше нагрівається молоко. Необхідно розрахувати час, щоб переглянути температуру молока. Щоб не перегріти молоко, пам'ятайте, що для виключення підігрівача необхідно відключати його від електромережі.

Якщо ви підігріваєте молоко з холодильника, час нагрівання складе приблизно 4-6 хвилин, але час багато в чому залежить від кількості нагрівається молока. Перед годуванням малюка завжди перевіряйте температуру молока.

Чистка від накипу:

Для очищення від накипу можна використовувати тільки лимонну кислоту і оцет, використання інших речовин може серйозно пошкодити пристрій. Існує два способи очищення від накипу.

 • змішайте один пакетик лимонної кислоти (10 г) з 200 мл води. Переконайтеся, що корзина встановлена ​​на місце, залийте розчин в підігрівач. Нагрівайте протягом 10 хвилин в режимі  Через 10 хвилин вимкніть прилад від мережі і залиште на 30 хвилин. Вилийте розчин і промийте підігрівач водопровідною водою.
 • налийте 50 мл білого оцту, змішаного з 100 мл холодної води, в підігрівач (корзина повинна бути встановлена ​​на місце). Залиште розчин в підігрівачі до розчинення накипу. Вилийте розчин, ретельно промийте пристрій.
Товар додано у кошик
Підігрівач д/пляшок електрич.Авент
Підігрівач д/пляшок електрич.Авент
Продовжити покупки
Оформити замовлення
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Перед застосуванням прочитайте інструкцію та проконсультуйтеся з лікарем.