| Українська Русский |
X
Довідка / резервування: -0 800 337 127 9:00 - 20:00
-258 56 52 цілодобово
Ваше місто - Київ?
ні, вибрати інше
Обране
Каталог товарів
Л-Аргінін капс.№50
Л-Аргінін капс.№50
Київ, вул.Васильківська15/14 (044) 258-56-52
110.63 грн.
Отримати знижку
 • Повна назва: Л-Аргінін капс.№50
 • Виробник: Элит-Фарм
 • Міжнародна назва:
 • Форма випуску:
 • Код АТС:
 • Форма відпуску: Без рецепту
  * - звертаємо Вашу увагу на те, що ціна товару при резервуванні на сайті, відрізняється від роздрібної ціни в аптеці. Знижки по дисконтним картам не діють.
Київ, вул.Васильківська15/14 (044) 258-56-52 110.63 грн.
Доставка по місту Київ 110.63 грн.
Конотоп, пл. Мира, 2 (05447) 6-30-20 цілодобово 111.00 грн.
Доставка по місту Конотоп 111.00 грн.
Київ, вул.Срібнокільська 20В (м. Осокорки) (044) 221-90-91 111.30 грн.
Київ, вул.Брюллова 1А (м. Вокзальна) (044) 520-07-98 111.60 грн.
Київ, вул.Сверстюка 7 (м.Лівобережна) (063) 646-12-33 з 8:00 до 21:00 113.25 грн.

Склад мг/капс.: L-Aргінін – 350,0; наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

ДД "L-Аргінін" містить амінокислоту L-Аргінін, яка є дуже цінним елементом харчування. Амінокислоти сприяють тому, що вітаміни і мінерали адекватно виконують свої функції. Деякі амінокислоти безпосередньо постачають енергію м'язовим тканинам.

Отже, знайомимося:

L-Аргінін - ізомер аргініну, амінокислота, необхідна для синтезу ряду білків в організмі людини. Кажуть це "сама могутня амінокислота кардіології". Взагалі ж, організм людини здатний відтворювати аргінін самостійно, синтезуючи його в печінці, але тільки якщо баланс харчування не порушений, інакше синтез припиняється. Зниження самостійного синтезу звичайно починається з 30 років.

Ця амінокислота впливає на серцево-судинну систему, тому що сприяє підтримці нормального рівня холестерину в крові. Високий рівень холестерину і відкладення солей на стінках артерій здатні призвести до порушень діяльності серцево-судинної системи, розвиткові атеросклерозу й інших захворювань серцево-судинної системи. L-Аргінін діє як попередник оксиду азоту, що вивільняється з клітин внутрішніх стінок судин і сприяє розширенню судин, запобігаючи таким чином розвитку атеросклеротичних бляшок. L-Аргінін сприяє також підтримці нормального рівня артеріального тиску.

Властивості:

Аргінін сповільнює ріст пухлин, у тому числі ракових, за рахунок стимуляції імунної системи організму. Він підвищує активність і збільшує розмір вилочкової залози, що виробляє Т-лімфоцити. У зв'язку з цим аргінін корисний людям, що страждають на ВІЛ-інфекцію і злоякісні новоутворення.

Його також застосовують при захворюваннях печінки (цирозі і жировій дистрофії), він сприяє дезинтоксикаційним процесам у печінці (насамперед знешкодженню аміаку). Насінна рідина містить аргінін; його іноді застосовують в комплексній терапії безплідності у чоловіків.

У сполучній тканині та шкірі також знаходиться велика кількість аргініну, тому він ефективний при різних травмах.

Аргінін допомагає знизити вагу, тому що викликає деяке зменшення запасів жиру в організмі. Аргінін входить до складу багатьох энзимів і гормонів. Стимулює вироблення інсуліну підшлунковою залозою, як компонент вазопресину (гормону гіпофіза), і допомагає синтезові гормону росту. Аргінін один з найефективніших стимуляторів вироблення соматотропного гормону гіпофіза (гормону росту), він дозволяє підтримувати концентрацію його у верхніх межах норми.

Аргінін є донором і природним переносником азоту. Аргінін насичує азотом систему ферментів, названих NO-синтезами, що синтезують NO- або нітрозо- групу. Тобто нітрозо-група - це головна речовина, що регулює тонус судин артеріального русла, від якого залежить діастолічний тиск. При недоліку аргініну і недостатній активності NO-синтезу діастолічний тиск зростає.

Аргінін бере участь у циклі виведення з організму кінцевого азоту, тобто продукту розпаду відпрацьованих білків. Від потужності роботи циклу (орнітин - цитрулін - аргінін) залежить здатність організму створювати сечовину й очищатися від білкових шлаків.

До чого ж може привести дефіцит L-Аргініну в організмі?

- Детоксикація:

При дефіциті аргініну відбувається самоотруєння організму. У першу чергу страждають системи, що відповідають за виведення і знешкодження аміаку. При підвищеній же концентрації сечовини, під ударом виявляються печінка, нирки, кровотворна система.

- Серцево-судинна система:

Аргінін, розслаблюючи гладку мускулатуру всіх судин, забезпечує нормальний кровотік і доставку кисню в серцевий м'яз, головний мозок, до кінцівок. Крім того, він діє і як попередник оксиду азоту: розширює судини і підсилює їхнє кровонаповнення. У деяких країнах аргінін використовується як препарат швидкої допомоги при серцевих нападах. Аргінін знижує рівень LDL-холестерину, не зменшуючи рівень корисного HDL-холестерину в крові, і не викликає при цьому побічних ефектів. Він знижує кров'яний тиск, поліпшує реологію крові, перешкоджає тромбоутворенню, тобто утворенню згустків крові, які можуть викликати інфаркти й інсульти, поліпшує мікроциркуляцію крові.

Рекомендується застосовувати з метою корекції раціону харчування для/при:

 • підтримки нормального рівню артеріального тиску;
 • серцевосудинних захворюваннях;
 • зниження рівня холестерину в крові;
 • покращення коронарної мікроциркуляції крові;
 • надання живильної підтримки імунній системі;
 • концентрації сперматозоїдів у чоловічій спермі;
 • скорішого загоєння виразок, ран, опіків, переломів кісток;
 • сприяє виділенню гормону росту та інсуліноподібного ростового фактору.

ДД "L-Аргінін" може сприяти відновленню і регенеруванню нервів. Запобігання остеопорозу також у значній мірі залежить від аргініну, оскільки окис азоту гальмує втрату кісткової тканини, а виділення гормону росту, викликане аргініном, сприяє підвищенню щільності кісток.

Не є лікарським засобом.

Вживати: дорослим по 2 капсули 2 рази на день за годину до їжі. Рекомендований курс прийому 1-2 місяці, який можна повторювати через 3-4 місяці.

Протипоказання: не рекомендується дітям через природний синтез гормону росту, який може бути надмірно завищений аргініном; вагітним і жінкам, що годують груддю, а також людям, що страждають на герпес.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20оС.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 15.8-32547646-001-2003

Гігієнічний висновок № 05.03.02-04/49900 від 18.10.2006р

Товар додано у кошик
Л-Аргінін капс.№50
Л-Аргінін капс.№50
Продовжити покупки
Оформити замовлення
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Перед застосуванням прочитайте інструкцію та проконсультуйтеся з лікарем.