| Українська Русский |
X
Довідка / резервування: -0 800 337 127 9:00 - 20:00
-258 56 52 цілодобово
Ваше місто - Київ?
ні, вибрати інше
Обране
Каталог товарів
Аромадифузор Апельсин 100мл
Аромадифузор Апельсин 100мл
Київ, вул.Васильківська15/14 (044) 258-56-52
187.64 грн.
Отримати знижку
  • Повна назва: Аромадифузор Апельсин 100мл
  • Виробник: Ароматика
  • Міжнародна назва:
  • Форма випуску:
  • Код АТС:
  • Форма відпуску: Без рецепту
    * - звертаємо Вашу увагу на те, що ціна товару при резервуванні на сайті, відрізняється від роздрібної ціни в аптеці. Знижки по дисконтним картам не діють.
Київ, вул.Васильківська15/14 (044) 258-56-52 187.64 грн.
Київ, вул.Брюллова 1А (м. Вокзальна) (044) 520-07-98 197.53 грн.
Київ, бул.Чоколовський 12 (Севастопольська площа) (044) 520-02-38 197.53 грн.

Аромадіффузори Апельсин


Аромадіффузори "Апельсин" з чудестно тепло-солодким запахом соковитих плодів створить гарний настрій, усуває депресію, знімає нервову напругу. Крім того, натуральне ефірне масло апельсина, що входить до складу композиції, має сильну заспокійливу дію, підвищує опірність організму до інфекцій, проявляє бактерицидну і антисептичну дію.


Склад: ароматична композиція «Апельсин», натуральне ефірне масло апельсинове, комплект очеретяних паличок для випаровування аромакомпозіціі.


Показання до застосування:
Для ароматизації приміщень. Аромат легкий, тепло-солодкий.
властивості:
Вхідне до складу арокомпозіціі натуральне ефірне масло апельсина має заспокійливу дію, підвищує опірність організму до інфекцій, має антисептичну дію, знімає нервову напругу, покращує настрій.


Рекомендації по використанню:
Розкрити флакон. Очеретяні палички вставити одним кінцем в ароматичну рідину, яка завдяки капілярним силам всмоктується і піднімається вгору по проходять всередині паличок мікроскопічним судинах. Аромакомпозіціі випаровується на вільному кінці палички. Для випаровування не потрібно нагрівання, випаровування відбувається при кімнатній температурі. Відсутність відкритого вогню і необхідності використання нагрівальних приладів робить Аромадіффузори зручним і безпечним пристроєм для ароматизації приміщень. Час повного випаровування міститься у флаконі рідини (100 мл) близько 10 тижнів. Цей час може скорочуватися при роботі кондиціонера або наявності протягів в приміщенні. Інтенсивність випаровування можна регулювати кількістю одночасно вставлених в Аромадіффузори паличок (чим більше паличок, тим інтенсивніше випаровування).
Після того, як рідина у флаконі закінчиться, Ви можете самостійно заправити його наступною порцією Ваших улюблених ароматів.
Запобіжні заходи
Не застосовувати при індивідуальній непереносимості компонентів, що входять до складу аромакомпозіціі. При попаданні рідини в очі - промити великою кількістю води.


Умови зберігання:
Зберігати щільно закритим, у недоступному для дітей місці, при температурі не вище + 250С. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.

Товар додано у кошик
Аромадифузор Апельсин 100мл
Аромадифузор Апельсин 100мл
Продовжити покупки
Оформити замовлення
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Перед застосуванням прочитайте інструкцію та проконсультуйтеся з лікарем.